Privatumo Politika

PRIVATUMO POLITIKA


UAB “MT Distribution” (toliau – Duomenų valdytojas) šia privatumo politika (toliau – Privatumo politika) nustato asmens duomenų tvarkymo sąlygas, naudojantis Duomenų valdytojo valdoma interneto svetaine www.mtmusic.lt.

Privatumo politikos nustatytos sąlygos taikomos kiekvieną kartą jums norint pasiekti mūsų teikiamą turinį ir /ar paslaugą, nepaisant to, kokį įrenginį (kompiuterį, mobilųjį telefoną, planšetę, televizorių ar kt.) naudojate.

Duomenų valdytojo rekvizitai:

įmonės kodas 300663226

PVM mokėtojo kodas: LT100003066618
Buveinės adresas: Račių 16, Vilnius, LT-03156, Lietuva
Tel. +370 616 87855
El. paštas: info
@mtdistribution.lt

Mes saugome lankytojų privatumą internetinėje erdvėje.  Individualiai identifikuojama informacija apie lankytoją nebus perduodama jokiai trečiajai šaliai nebent  pareikalavus atitinkamoms  teisinėms ar valstybinėms institucijoms.

 

KOKIE DUOMENYS YRA RENKAMI?

Asmens identifikavimo informacija (vardas, pavardė, el. pašto adresas, telefono numeris)

 

KAIP DUOMENYS RENKAMI?

Jūs tiesiogiai pateikiate Duomenų valdytojui  didžiąją dalį mūsų renkamų duomenų. Mes renkame  ir apdorojame duomenis, kai jūs registruojatės  internetu arba pateikiate užsakymą bet kuriai mūsų prekei. Taip pat, jei naudojate arba peržiūrite mūsų svetainę naudodami savo naršyklės slapukus.

 

KAIP NAUDOJAMI  DUOMENYS?

Duomenų valdytojas renka jūsų duomenis, kad galėtų apdoroti užsakymą ir tvarkyti paskyrą.

Kai Duomenų valdytojas apdoroja jūsų užsakymą, jis gali siųsti jūsų duomenis užklausai  kredito įstaigoms, kad išvengtų nesąžiningų pirkimų.

 

KAIP SAUGOMI JŪSŲ DUOMENYS?

Asmens duomenys yra saugomi nuo praradimo, neleistino naudojimo ir pakeitimų. Įdiegėme fizines ir technines priemones, kad apsaugotume visą informaciją, kurią renkame mūsų paslaugų teikimo tikslais. Primename, kad, nors ir imamės tinkamų veiksmų jūsų informacijai apsaugoti, nė viena svetainė, internetu atliekama operacija, kompiuterių sistema ar belaidis ryšys nėra visiškai saugūs.
Jūsų duomenis saugosime 3 metus po paskutinio jūsų naudojimosi mūsų paslaugomis ar turiniu dienos. Pasibaigus šiam terminui, duomenys bus ištrinami taip, kad jų negalima būtų atgaminti.


JŪSŲ TEISĖS

Kiekvienas vartotojas turi teisę į:

teisę susipažinti – Jūs turite teisę prašyti, kad duomenų valdytojas  pateiktų savo asmens duomenų kopijas.

teisę ištaisyti – Jūs turite teisę reikalauti, kad duomenų valdytojas  ištaisytų bet kokią informaciją, kuri, Jūsų nuomone, yra netiksli. Taip pat turite teisę prašyti, kad duomenų valdytojas  užpildytų informaciją, kuri, jūsų manymu, yra neišsami.

teisę ištrinti – Jūs turite teisę reikalauti, kad duomenų valdytojas tam tikromis sąlygomis ištrintų Jūsų asmens duomenis.

teisę apriboti duomenų tvarkymą – Jūs turite teisę prašyti, kad duomenų valdytojas  tam tikromis sąlygomis apribotų Jūsų asmens duomenų tvarkymą.

teisę nesutikti, kad jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi – tam tikromis sąlygomis jūs turite teisę nesutikti, kad mūsų įmonė tvarkytų jūsų asmens duomenis.

teisę į duomenų perkeliamumą – Jūs turite teisę reikalauti, kad duomenų valdytojas tam tikromis sąlygomis perduotų mūsų surinktus duomenis kitai organizacijai arba tiesiogiai Jums.

 

Jei norite pasinaudoti savo teisėmis, susisiekite su mumis.

+37061687855 (Tumas Tribandis)

info@mtmusic.lt

 

SLAPUKAI

Slapukai yra tekstiniai failai, esantys jūsų kompiuteryje, kurie padeda rinkti standartinę prisijungimo internete informaciją ir informaciją apie lankytojo elgesį. Kai lankotės mūsų svetainėje, mes galime automatiškai rinkti informaciją naudodami slapukus ar panašias technologijas.

 

KOKIE SLAPUKAI NAUDOJAMI?

Pavadinimas           

Paskirtis

Galiojimas

Tipas

PHPSESSID

PHPSESSID slapukas yra sukurtas PHP ir leidžia svetainėms saugoti nuosekliuosius būsenos duomenis. Jis naudojamas vartotojo sesijai sukurti ir būsenos duomenims perduoti per laikinąjį slapuką, kuris paprastai vadinamas seanso slapuku.

galiojimo laikas baigiasi uždarius naršyklę

HTTPS

language

Saugoma dabartinė kalba.

1 mėn.

HTTP

currency

Saugoma dabartinė valiuta.

1 mėn.

HTTP

_ga

Registruoja unikalų ID, kuris naudojamas statistiniams duomenims apie tai, kaip lankytojas naudojasi svetaine, generuoti.      

2 metai

HTTP

_gid

Generuoja statistinius duomenis apie tai, kaip lankytojas naudojasi svetaine.           

2 metai

HTTP

_gat

Google Analytics naudoja , kad sumažintų užklausų dažnį, o tai reiškia, kad jis riboja duomenų rinkimą didelio srauto svetainėse.

1 dieną

HTTP

__atuvc

Šis slapukas yra susietas su „AddThis“ socialinio bendrinimo valdikliu, kuris paprastai įterpiamas į svetaines, kad lankytojai galėtų bendrinti turinį su įvairiomis tinklų ir bendrinimo platformomis. Jame saugomas atnaujintas puslapio dalies skaičius.

1 metus

HTTP

__zlcid

Šis slapukas naudojamas norint išsaugoti lankytojo tapatybę apsilankymų metu ir lankytojo pasirinkimą išjungti mūsų tiesioginio pokalbio funkciją

1 metus          

HTTP

__zlcmid

Šis slapukas naudojamas norint išsaugoti lankytojo tapatybę apsilankymų metu ir lankytojo pasirinkimą išjungti mūsų tiesioginio pokalbio funkciją

1 metus          

HTTP

__zlcstore

Šis slapukas naudojamas norint išsaugoti lankytojo tapatybę apsilankymų metu ir lankytojo pasirinkimą išjungti mūsų tiesioginio pokalbio funkciją

1 metus          

HTTP

 

KAIP VALDYTI IR IŠTRINTI SLAPUKUS
Kai naudojate naršyklę mūsų teikiamam turiniui pasiekti, galite konfigūruoti savo naršyklę taip, kad būtų priimti visi slapukai, atmesti visi slapukai arba būtų pranešama, kai slapukas atsiunčiamas. Kiekviena naršyklė skirtinga, todėl, jei nežinote, kaip pakeisti slapukų nuostatas, pasižiūrėkite jos žinyno meniu. Jūsų įrenginio operacinėje sistemoje gali būti papildomų slapukų valdiklių. Jei nenorite, kad informacija būtų renkama slapukų pagalba, pasinaudokite daugelyje naršyklių esama paprasta procedūra, kuri leidžia jums atsisakyti slapukų naudojimosi. Norėdami daugiau sužinoti, kaip valdyti slapukus, apsilankykite adresu: http://www.allaboutcookies.org/manage-cookies/.
Tačiau atkreipiame dėmesį, kad kai kuriais atvejais slapukų ištrynimas gali sulėtinti naršymo internete spartą, apriboti tam tikrų interneto svetainės funkcijų veikimą arba blokuoti prieigą prie svetainės.

 

SUSISIEKITE SU MUMIS

Jei turite klausimų apie duomenų valdytojo privatumo politiką, turimus duomenis arba norėtumėte pasinaudoti viena iš savo duomenų apsaugos teisių, nedvejodami susisiekite su mumis.

Rašykite mums el. paštu: info@mtmusic.lt

Paskambinkite mums: +37061687855 (Tumas)

Jei norite pranešti apie skundą arba manote, kad duomenų valdytojas  tinkamai neišsprendė jūsų problemos, galite kreiptis į :

Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija
L. Sapiegos g. 17, Vilnius
Tel. (8 5) 271 28 04, (8 5) 279 1445
El. pastas
ada@ada.lt
https://vdai.lrv.lt/

PRIVATUMO POLITIKOS PASIKEITIMAI

Mūsų įmonė reguliariai peržiūri savo privatumo politiką ir pateikia bet kokius atnaujinimus šiame tinklalapyje. Ši privatumo politika paskutinį kartą buvo atnaujinta 2022 m. rugsėjo 22 d.